Joomla Free Template designed by HostGator Coupon

Masa Üstü Pilli Aydınlatma Armatürlerimizi Renklendiriyoruz

 

Firmamız Parlak Aydınlatma tarafından, atölyemizde tasarlanıp üretilen masa üstü pilli aydınlatma armatürleri serimize yeni renkler modeller ekleniyor. Standart olarak sarı eskitme, mat krom ve parlak krom taban renklerinde ve 16 farklı başlık renginde üretmiş olduğumuz ürünlere yeni taban ve başlık renkleri ekleniyor. Yeni renkler ile tüm dekorasyon tarzlarına rahatlıkla hitap edebilecek modelleri sizlere sunmayı hedefliyoruz. 

 

Peki nedir bu “masa üstü pilli aydınlatma armatürleri” ? Estetik bir tasarıma sahip, 9 volt pil ile çalışan ve led ile ışık veren dekoratif minik abajur ve şamdan tipi ürünlerdir. Genellikle cafe, restoran ve barlarda kullanılan bu ürünlerimiz, mekan ambiyansına dekoratif bir ışık katmaktadır. Cafe restoran ve barlarda masalarda kullanılan mum ve kandil gibi ürünlere, modern bir dokunuş niteliği taşıyan masa üstü pilli aydınlatma armatürleri , bu eski tip yöntemlere göre çok daha şıktır ve çok daha fazla alternatifi barındırmaktadır. Mekan renk ve dekorasyonuna uyumlu bir renk ve tasarımı rahatlıkla bulabileceğiniz birçok seçeneğe sahiptir. Ayrıca 9 volt bir pil ile 70-80 saat arası verim almak mümkündür. Bu yönüyle dekoratif olduğu kadar fonksiyonel de bir üründür. 

 

 

A serisi ve K serisi olarak iki ayrı tasarıma sahip modeller mevcuttur. A serisi ürünler minik bir abajuru andırmaktadır. K serisi ürünler ise cafe bar ve restoranlarda kullanılan mumluk/şamdanları andırmaktadır. Ürünlerin gövdeleri metalden oluşmaktadır ve başlık kısımları daha önce de bahsetmiş olduğumuz gibi abajur kağıt ve kumaşlarından imal edilmektedir. Led kısmında ise 6 adet SMD ledden oluşan özel imalat led devremiz yer almaktadır. Parlak krom harici tüm gövde modellerinde statik vernik uygulanmıştır. Yani bu yönüyle uzun süre dayanıklı bir metal gövdeye sahiptir. 

 

 

Daha önceler talep ve özel müşteri istekleri doğrultusunda farklı renklerde ürettiğimiz ürünlere şimdi birçok farklı renk seçeneğini standartta uyguladık. Ürünler çok yakında web sitemizde yerlerini alacak ve ilk olarak online mağazamız olan www.parlakstore.com da online satışa sunulacaktır. Şuan için yeni renkteki ürünlerimizin çıkış tarihi ile ilgili olarak net bir tarih veremesek de blog sayfalarımız ve sosyal medya hesaplarımızdan önümüzdeki günlerde duyurularımızı gerçekleştireceğiz. Var olan modellerimizi incelmek için lütfen buraya tıklayınız. Ürünlerimiz, yeni tasarımlarımız, indirim kampanyalarımız ve daha birçok şey için bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin

 

        

 
PARLAK AYDINLATMA
1526 Sk. No:3-E Ali
BULANALP İş Merkezi
Yenişehir-İZMİR
TEL&FAKS: 0 232 433 25 95
GSM: 0 543 870 00 85
EMAİL: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bizi Takip Edin