Joomla Free Template designed by HostGator Coupon

Midi Kafesli Sarkıt - Bakır Eskitme

midi kafesli sarkıt bakır eskitmemidi kafesli sarkıt bakır eskitme

midi kafesli sarkıt bakır eskitmemidi kafesli sarkıt bakır eskitme

Midi Kafesli Sarkıt - Bakır Eskitme

Dekoratif ve vintage tasarımıyla hem iç mekan hemde dış mekan kullanımına uygun olarak tasarlamış olduğumuz midi kafesli sarkıt, bakır eskitme gibi tasarımını tamamlayan bir ton ile bütünleşerek çok estetik bir sarkıt aydınlatma armatürü oluşturulmuştur. Cam, conta ve kafes koruması sayesinde dış mekanlarınızda da uzun zamanlar güvenli ve kusursuz bir şekilde kullanabileceğiniz bir üründür. Hem koruma gibi fonksiyonel hemde dekoratif açıcan cam ve kafes ayrıntısı hoş bir öğe olmuştur. 

Ürünün kaplama rengine ve vintage yapısına uygun olması yönünden mat statik vernik uygulanmıştır. İsteğe bağlı olarak parlak vernik de uygulanması mümkündür. İlk olarak bakır eskitme ile çok uyumlu olacağını düşünüldüğü için bakır eskitme kaplama yapılan ürün, isteğe bağlı olarak farklı kaplama seçeneklerinde ve boya seçeneklerinde üretilebilmektedir.

Ürünün tasarım bütünlüğü sağlanması açısından vintage ampuller ile kullanılmasını önermekteyiz. Veya son zamanlarda çıkmış olan vintage led ampullerde enerji sarfiyatı açısından düşünülerek tercih edilebilir. 

Teknik Özellikler

Gövde: Metal

Renk: Bakır Eskitme Mat Vernikli (İsteğe bağlı farklı renklerde üretilmesi mümkündür)

Duy: E27 Metal Duy

Cam: Şeffaf Koruma Camı

Boyutları: 


PARLAK AYDINLATMA
1526 Sk. No:3-E Ali
BULANALP İş Merkezi
Yenişehir-İZMİR
TEL&FAKS: 0 232 433 25 95
GSM: 0 543 870 00 85
EMAİL: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bizi Takip Edin