Joomla Free Template designed by HostGator Coupon

Cafe Aydınlatma Tasarımı | Cadde 35 1/2 Cafe

Otantik bir cafe tasarımı Cadde 35 1/2 .... İzmir'in Karşıyaka ilçesinde Medical Park Hastanesi yakınlarında yer alan Cadde 35 1/2 Cafe sektöre geçtiğimiz haftalarda merhaba dedi. 

Otantik bir tasarıma sahip olan mekanda orijinal olarak birçok vintage ürün aydınlatma ve dekorasyon ile birleştirilerek farklı bir ambiyans oluşturuldu.


Eski bir tarla aleti olan döven ile halat sarkıt aydınlatmayı birleştirerek farklı bir tasarım ortaya çıkarılmıştır.

Cafe barının iki yanındaki duvarlarda kullanılan Eyfel Aplik modelimiz eski tip gaz lambalarını andıran yapısıyla mekan ruhuna tam bir katkı sağladır. İçerisinde yer alan rustik tip ampullerde tasarımı bütünledi.

Ahşap at arabası tekerlekleriyle birleştirilen villa sarkıt modelimiz ise cafenin 4 yanında avize olarak kullanımıyla çok estetik bir etki oluşturdur. Bu arada bir üstte yer alan fotoğrafın solundaki ayna 110 senenin üzerinde bir maziye sahiptir. Cadde 35 1/2 'daki birçok dekorasyon ürünü orjinal olarak geçmiş dönemlere ait ürünlerdir. 

Üstteki fotoğrafta duvarda yer alan bir niş içerisindeki aydınlatma ise eski bir kıyma makinesidir. İşletme sahiplerinin fikirleri doğrultusunda bu üründe Parlak Aydınlatma atölyesinde oluşturulmuştur.

Cadde 35 1/2 'da yer alan hemen hemen herbir dekorasyon öğesinin bir hikayesi olması da mekana ayrı bir ruh katmaktadır. Eski tip gaz lambalarından tutun da geyik boynuzlarına, at eğerlerine, tarım aletlerine kadar farklı birçok eski ürün çok güzel değerlendirilmiştir.

Duvarlarda da tavan aydınlatmasıyla bir bütünlük sağlaması açısından Eyfel Aplik kullanılmıştır. Nostaljik görünümü ve eskitme renkleriyle mekan ile tam olarak bütünleşmiştir.

 

PARLAK AYDINLATMA
1526 Sk. No:3-E Ali
BULANALP İş Merkezi
Yenişehir-İZMİR
TEL&FAKS: 0 232 433 25 95
GSM: 0 543 870 00 85
EMAİL: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bizi Takip Edin